O nás

Vojta a Radim se seznámili na vzdělávacím kurzu. Jeden létá dronem, druhý realizuje týmové hry. Až vzájemný koníček dal tyto dva kluky dohromady a nyní fungují společně.

Vojta, jako zkušený fotograf a kameraman dokáže s aparátem v ruce vytvořit dílo, na které se nezapomíná. Talentovaný však není pouze v oblasti audiovizuální. Pohybuje se také na poli grafiky nebo 3D tisku.

Radim je člověk, kterého také doprovází celý život kamera. Jeho další zálibou a také životním směrem je tvorba interaktivních her. Například pro Nový Jičín uskutečnil řadu ročníků noční hry, které se pravidelně účastní stovky týmů. 

Tyto cenné, zkušenosti nyní vzájemně uplatňují ve společném projektu a tím je Exit Game Nový Jičín. Týmová úniková hra, která provětrá Vaši mentální kondici. Jak už záliba obou autorů napovídá, bude se jednat o velice interaktivní zážitek, se silným příběhem, který zůstane dlouho ve Vás.

Ač je jejich společným hobby také řízení dálkově ovládaných modelů, právě úniková hra v Novém Jičíně je to, co oba naplňuje. A jelikož je pro oba práce koníčkem, dokáží vytvořit nadčasové dílo na kterém si hráči užijí hodně srandy.

Kontakt:

Exit Game Nový Jičín
Masarykovo nám. 1, Nový Jičín

Tel.: +420 608 704 881
E-mail: info@exitgamenj.cz

IČ:  71966013

Close Zoom