Velký sál

Velký sál Radničního sklepení je skvělé místo pro pořádání různých druhů událostí. 

Narozeninové oslavy

Velký sál poskytuje dostatek místa pro narozeninové oslavy. Díky tanečnímu parketu.  mohou oslavenci a jejich hosté strávit celou noc tancováním a zábavou.

Firmy a konference

Velký sál může být využit jako místo pro konání firemních akcí a konferencí. Díky velkému prostoru a výbornému technickému vybavení je sál vhodný pro prezentace a přednášky.

Výstavy a vernisáže

Je důležité zohlednit vlastnosti Velkého sálu sálu. Není zde přímé sluneční světlo, vždy je nutné zajistit doplňkové osvětlení, které dodává výstavě neopakovatelnou atmosféru.

Divadelní představení

Velký sál je také ideálním místem pro pořádání divadelních představení. Díky velkému prostoru mohou divadelní skupiny předvést svá díla před publikem.

Koncerty a vystoupení

Velký sál je ideální pro konání koncertů a vystoupení kapel, zpěváků a jiných hudebních skupin. Díky svému prostornému prostoru a dobré akustice, může být sál dokonalým místem pro pořádání koncertů a hudebních akcí.

Sportovní akce

Velký sál může být využit jako místo pro pořádání různých sportovních akcí, jako jsou míčové hry, různé turnaje nebo dokonce i zápasy v boxu.

 

Tyto nápady jsou jen několik příkladů toho, co lze v takovém sále pořádat. Prostředí a využití sálu dovedeme přizpůsobit specifické události, kterou chcete pořádat.

Co se týče aparatury, můžete si objednat potřebné vybavení jako jsou například ozvučení, projektor, plátno, mikrofony, stoly, židle a další. V každém případě je důležité si předem ověřit, jaké vybavení a služby jsou součástí pronájmu velkého sálu a zda jsou všechny požadované služby k dispozici, aby bylo vše připraveno včas a bez problémů.

Vaši akci předem telefonicky rezervujte.

Close Zoom