Často kladené otázky 2

Jak dlouho hra trvá?
Časový odpočet jedna hodina se spustí, jakmile hra odstartuje. Jak dlouho hráčům proces zabere se liší na postupu jednotlivých týmů. Je nutné také počítat s jistou předehrou a zdržíte se chvíli také po skončení hry.

Je možné hrát s dětmi?
Hry ve sklepení nejsou vhodné pro menší děti. Příběh o Petříkovi je možné hrát od 12 let. Příběh o Zuzance až od 18 let.

Jak obtížné jsou hádanky?
Ve hře se nachází minimum šifrovacích úkolů. Připravte se na úkoly konstruktivního typu. Bude potřeba zapojit ruce a občas něco postavit, opravit nebo rozložit. Všechny úkoly jsou na úrovni základní školy, řešení však nemusí být na první pohled zřejmé.

Je nutné mít nějaké speciální dovednosti nebo znalosti?
Hry je možné se účastnit bez rozdílu věku, pohlaví, fyzické či mentální kondice. Ke hře není nic potřeba, vše obdržíte v průběhu hry. Ve všech aktivitách jde o jedno, pořádně si to užít.

Můžeme získat nápovědu, pokud se zasekneme?
Zažádat o nápovědu můžete kdykoliv a ve hře je možné používat neomezený počet nápověd. Příliš mnoho nápověd však může snížit zážitek ze hry.

Můžeme si vzít s sebou mobilní telefony nebo jiná zařízení?
V průběhu hry není povoleno používat mobilní telefony, pořizovat fotky ani videa. Telefon však u sebe mít můžete. Ve sklepení není signál. Rovněž není povoleno používat vlastní předměty, jako jsou třeba kleště, nože nebo oheň.

Je možné odejít z hry dříve, pokud je to nutné?
U nás se nejedná o klasickou únikovku. Nikdo nikam nikoho nezavírá, není úkolem se dostat z místnosti co nejrychleji pryč. Dveře zůstávají neustále odemčeny, máte tak možnost místnost kdykoliv opustit, nebo se jen občerstvit.

Můžeme si zakoupit vstupenky na místě nebo je nutné rezervovat online?
Všechny hry je možné zakoupit online na tomto webu. Po předchozí domluvě je možné platbu provést i hotově po skončení hry. Do sklepení je vstup možný pouze po předchozí registraci.

Je vhodné pro lidi s omezenou pohyblivostí?
Sklepení není bezbariérově řešené.

Může být hra přizpůsobena pro oslavy narozenin nebo firemní akce?
Ano, jednotlivé hry se dají modifikovat tak, aby splnili očekávání svých návštěvníků. Jsou tak vhodné na různé oslavy, firemní a rodinné události, rozlučky se svobodou, školní výlety a podobně.

Close Zoom