¥2. Schránka – nápověda

CZ: Skvělé, že jste se pustili do pátrání po Hermanovi Froditovi v této venkovní únikové hře! Hledáte poštovní schránku s jménem Herman Frodit na štítku. Máchova ulice 432/61 v Novém Jičíně je váš klíčový údaj. Podívejte se kolem sebe, možná máte mapu nebo plán města, který vám pomůže lokalizovat správnou část ulice. Můžete se také zeptat místních obyvatel, zda neznají Hermana Frodita.

V tuto chvíli je tvojí prioritou získat obálku. Klíčový moment: najdi kluka na fotografii uvnitř obálky. Nezapomeň na mapu z balíčku – bude ti skvělým průvodcem. Buď pozorný a pečlivý. Hodně štěstí!

______________

EN: Great that you’ve embarked on the quest to find Herman Frodit in this outdoor escape game! You are looking for a mailbox with the name Herman Frodit on the label. Máchova Street 432/61 in Nový Jičín is your crucial clue. Take a look around; perhaps you have a map or a city plan that will help you locate the correct section of the street. You can also ask local residents if they are familiar with Herman Frodit.

At this moment, your priority is to obtain the envelope. Key point: find the boy in the photo inside the envelope. Don’t forget the map from the package – it will be an excellent guide for you. Be attentive and careful. Good luck!

______________

PL: Świetnie, że wzięliście udział w poszukiwaniach Hermana Frodita w tej grze na świeżym powietrzu! Szukacie skrzynki pocztowej z imieniem Herman Frodit na etykiecie. Máchova 432/61 w Nový Jičín to waszy kluczowy trop. Spójrzcie wokół siebie, być może posiadacie mapę lub plan miasta, które pomogą wam zlokalizować właściwą część ulicy. Możecie również zapytać mieszkańców, czy znają Hermana Frodita.

W tej chwili twoim priorytetem jest zdobycie koperty. Kluczowy moment: znajdź chłopca na zdjęciu w środku koperty. Nie zapomnij o mapie z paczki – będzie świetnym przewodnikiem. Bądź uważny i ostrożny. Powodzenia!

Close Zoom