¥1. Trezor – řešení

CZ: Jsme rádi, že jsi se rozhodli přijmout naši výzvu a vydat se na vzrušující dobrodružství Příběhu ve městě. Tvým úkolem bude najít tajemný trezor, který ukrývá cenný poklad. Máme pro tebe první klíčovou informaci!

Adresa trezoru: Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín
PIN: 486

Na této adrese se ukrývá tajemství, které tě přivede k dalším stopám na tvé cestě. Pojď se vydat na dobrodružnou misi a prozkoumat každý kout této lokalizace. Buď obezřetný, nikdy nevíš, kde se může skrývat další klíčový úkol či indície.

___________

EN: We are thrilled that you have decided to accept our challenge and embark on the thrilling adventure of the City Story. Your task will be to find a mysterious safe that conceals a valuable treasure. We have the first crucial piece of information for you!

Safe Address: Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín
PIN: 486

At this address, a secret awaits, leading you to further clues on your journey. Come and undertake this adventurous mission, exploring every corner of this location. Be cautious, as you never know where the next crucial task or clue might be hiding.

______________

PL: Jesteśmy podekscytowani, że zdecydowałeś się przyjąć nasze wyzwanie i wyruszyć na ekscytującą przygodę w ramach Historii Miasta. Twoim zadaniem będzie znalezienie tajemniczego sejfu, który skrywa cenny skarb. Mamy dla Ciebie pierwszą kluczową informację!

Adres Sejfu: Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín
PIN: 486

Pod tym adresem czeka tajemnica, która poprowadzi Cię do kolejnych wskazówek na Twojej drodze. Przyjdź i podjęj tę przygodową misję, eksplorując każdy zakątek tego miejsca. Bądź ostrożny, nigdy nie wiesz, gdzie może kryć się kolejne kluczowe zadanie czy wskazówka.

Pozice tohoto úkolu/Position of this task/Pozycja tego zadania
Close Zoom